powrót

Aktualności

2018-04-16

Informujemy iż w dniach od 16-20 kwietnia 2018 r. będą prowadzone prace związane z przeniesieniem nadajnika w miejscowości Śledziejowice.
W związku z tym przewidywane są przerwy w dostępie internetu:
w dniu 17.04.2018 r. w miejscowościach: Chorągwica, Mietniów, Sułków, Zabawa, Węgrzce Wielkie, Śledziejowice, Zręczyce, Sławkowice, Łazany. Krakuszowice, Stryszowa, Gdów, Książnice, Niegowić Pierzchów, Cichawa, Zborczyce, Wiatowice, Jawczyce, Hucisko, Cichawa, Podolany, Stryszowa, Liplas, Podolany
w dniu 18.04.2018 r. w miejscowości Lednica Górna i Niepołomice,
w dniu 19.04.2018 r. w miejscowości Śledziejowice
Za utrudnienia przepraszamy


2016-10-21

Z DNIEM DZISIEJSZYM T.J. 21.10.2016 OBOWIĄZUJE NOWY ATRAKCYJNY CENNIK NA ŚWIADCZONE USŁUGI DOSTĘPU DO INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO. WPROWADZAMY NOWE WYŻSZE PRZEPUSTOWOŚCI I NIŻSZE CENY NA DOTYCHCZASOWE PRĘDKOŚCI. ZAPEWNIAMY SZYBKI MONTAŻ USŁUGI DOSTĘPU DO INTERNETU I JEGO BEZAWARYJNE DZIAŁANIE.

2015-11-09

Informujemy iż w dniu 09.11.2015 r. będą prowadzone prace serwisowe na nadajnikach w miejscowościach Brzozówka i Michałowica. Dostęp do sieci w miejscowościach gminy Michałowice, Zielonki i Iwanowice będzie niemożliwy.
Za utrudnienia przepraszamy.

2015-01-07

Z końcem 2014 roku zakończyliśmy budowę infrastruktury przesyłowej we wszystkich naszych projektach realizowanych przy wsparciu funduszy unijnych POIG. Teraz możemy naszym abonentom zaproponować zwiększone transfery. Aktualna promocja to 6Mbps za 55 zł.

2014-09-30

Zakończyliśmy realizację projektu w ramach POIG „Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu w gminach Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca.” wspartego środkami z UE. W trakcie realizacji wybudowaliśmy 52 nadajniki w standarcie szerokopasmowym 802.11 a/n i podłączyliśmy do dnia dzisiejszego ok 650 abonentów. Aktualnie trwają na bieżąco prace modernizacyjne mające na celu zwiększenie przepustowości łącz internetowych.

2014-03-24

W pierwszych miesiącach 2014 zwiększyliśmy zasięg naszej sieci o kolejne miejscowości. Szerokopasmowy dostęp do internetu mają mieszkańcy: Sygnieczowa, Rożnowej, Pawlikowic, Błogocic, Smrokowa, Orłowa, Stręgoborzyc, i Woli Batorskiej. Wszystko to dzięki wsparciu środkom z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka "Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili”"

2013-11-06

Od dnia 1 listopada wprowadzamy nowy cennik. Nasza dewiza więcej za mniej nadal obowiązuje. Jednocześnie przypominamy, że w miejscowościach objętych dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej można skorzystać z darmowego internetu przez okres 12 miesięcy.
Nadal modernizujemy naszą sieć bezprzewodowego dostępu do internetu. Od lipca wybudowaliśmy 20 nowych nadajników w miejscowościach Kowala, Cichawa, Kuchary, Gruszów, Czajęczyce, Bobin, Ciborowice, Hucisko, Ochmanów, Mysłowczyce, Klęczana, Siercza, Górka Stogniowska, Trąbki, Przezwody, Gruszki, Szarów, Łaganów, Biskupice, Kłaj.

2013-07-07

W ramach "Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka" Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili" realizując nasze cztery projekty, wybudowaliśmy ponad 120 nadajników i w rejonie powiatów; wielickiego, proszowickiego i krakowskiego i dysponujemy w tym rejonie największą siecią bezprzewodowego internetu. Mieszkańcy terenów objętych naszymi projektami mogą teraz skorzysta z 12-to miesięcznego bezpłatnego dostępu do internetu dofinansowanego przez fundusze Unii Europejskiej.

2013-03-21

W lutym i marcu 2013 r kontynuowaliśmy realizowane projekty. Do naszej bezprzewodowej sieci internetowej włączyliśmy miejscowości: Chorążyce, Łętkowice Kolonia, Zabłocie, Gdów

2013-03-21

W lutym 2013 roku rozpoczęliśmy realizację już czwartego projektu z działania 8.4. wspartego środkami unijnymi " Budowa internetowej sieci szkieletowej w wybranych miejscowościach powiatu krakowskiego i wielickiego" W sensie terytorialnym miejscowości, w których będzie realizowany projekt leżą na granicy zasięgu już istniejącej firmowej bezprzewodowej sieci internetowej Mann Net, dzięki czemu w wyniku realizacji projektu nastąpi znacząca poprawa jakości świadczonych usług w takich miejscowościach jak Biskupice, Bodzanów, Przebieczany, Grabie, Giebułtów, Bosutów, Mała Wieś, Strumiany i innych.

2012-12-27

Pomimo zimy i mrozu prace przy budowie nadajników trwają dalej. Do naszej sieci dołączyły miejscowości: Biórków Wielki, Żydów, Zielona, Wiktorowice, Trąbki, Kowary, Górka Jaklińska oraz Wąsów.

2012-10-14

Kontynuujemy prace przy realizacji projektów z działania 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili” . W ciągu niespełna ostatnich dwóch miesięcy postawiliśmy 10 nadajników. Miejscowości:Polekarcice,Kocmyrzów,Rudno Górne,Szklana,Wola Luborzycka,Tragowisko,Wronin,Jazdowiczki,Maciejowice,Dalewice znalazły się w zasiegu naszej sieci radiowego internetu

2012-08-23

Lato chociaż gorące nie zatrzymało naszej ekspansji, budujemy kolejne nadajniki bezprzewodowego internetu. Nasza infrastruktura obejmuje kolejne miejscowości. W gminie Kocmyrzów- Luborzyca włączyliśmy do naszej sieci Luborzycy i Baranówkę , w powiecie wielickim Grodkowice i Suchorabę. Bardzo intensywnie rozwija sie sieć w rejonie Koniuszy i Proszowic , miejscowości Rzędowice,Makocice,Szytniki-Kolonia,Szarbia i Wroniec są w naszym zasiegu. Wspomagają nas fundusze europejskie z POIG Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili”

2012-06-13

Budowa infrastruktury naszej sieci nabiera rozpędu. W rejonie Gdowa włączyliśmy do naszej sieci następujące miejscowości:Jawczyce, Niegowić rozszerzyliśmy zasięg w Niepołomicach.W rejonie Kocmyrzowa rozbudowaliśmy zasięg o miejscowości:Wilków, Goszyce i Sadowie. Do imponujących rozmiarów rozszerza sie sieć w rejonie Koniuszy, miejscowości Glew, Karwin, Glewiec i Wierzbno są w naszym zasiegu. A to wszystko dzięki funduszom europejskim z POIG Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili”

2012-05-13

Zgodnie z zapowiedzią włączyliśmy już miejscowość Koniusza do naszej sieci. Na 8 metrowym maszcie zamontowana jest radiolinia i mocne wydajne anteny w standardzie 802.11 a/n , dzięki temu możemy teraz połączyć kolejne miejscowości. W zeszłym tygodniu dostęp do szerokopasmowego internetu otrzymali mieszkańcy Biórkowa Małego

2012-04-20

Mamy przyjemność poinformować naszych abonentów że w najbliższych dniach rozpoczynamy realizację projektu "Budowa internetowej sieci szkieletowej w wybranych gminach powiatu krakowskiego i proszowickiego." wspartego Środkami z Unijnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w ramach działania 8.4 zapewnienie dostępu do internetu na etapie "ostatniej mili" Pierwszy nadajnik wybudujemy w miejscowości Koniusza

2012-04-20

Nasz projekt w okolicach Gdowa nabiera rozmachu. W kwietniu w miejscowościach:Zborczyce,Krakuszowice,Wiatowice i Zagórzany zainstalowaliśmy nadajniki bezprzewodowego internetu zwiekszając zasięg naszej sieci

2012-04-03

Postępuje realizacja projektu "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu w gminach Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka." wspartego środkami unijnymi z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W miejscowości Łazany zbudowaliśmy dwa nadajniki bezprzewodowego internetu, mieszkańcy Łazan i okolicznych miejscowości mają dostęp do wysokiej jakości łączy internetowych.

2012-03-20

Miejscowość Stryszowa otrzymała dostęp dp szerokopasmowego internetu w ramach realizowanego przez nas projektu "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu w gminach Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka." wspartego środkami unijnymi z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. działanie 8.4 zapewnienie dostępu do Internetu (na etapie „ostatniej mili”)

2012-03-02

Pogoda sprzyja realizacji projektu "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu w gminach Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka." wspartego środkami unijnymi z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W miejscowości Liplas zbudowaliśmy nadajnik bezprzewodowego internetu, mieszkańcy Liplasu i okolicznych miejscowości mają dostęp do wysokiej jakości łączy internetowych.

2012-03-02

Po zimowej przerwie ruszyła budowa nadajników w ramach realizowanych projektów wspartych środkami z Unii Europejskiej. Miejscowości Sieborowice i Sułkowice mają już dostęp do szerokopasmowego Internetu w ramach projektu "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu w gminach Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca".

2011-11-30

Miło nam poinformować, że w ramach projekty "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu w gminach Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka." wspartego środkami UE z działania 8.4 POIG w listopadzie uruchomiliśmy nasze nadajniki w miejscowościach Bilczyce i Fałkowice

2011-11-10

W ramach realizacji projektu"Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu w gminach Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka." z działania 8.4 POIG wybudowaliśmy dwie stacje bazowe w miejscowościach Grajów i Zręczyce. Mieszkańcy tych miejscowości mają już dostęp do szerokopasmowego internetu

2011-10-27

W październiku 2011 roku zwiekszylismy zasięg naszej sieci w miejscowościach Łuczyce(gmina Kocmyrzów-Luborzyca) oraz Grajów(gmina Wieliczka). Prace przy budowie nowych nadajników są wspłfinansowane ze srodków funduszu POIG UE działania 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili”

2011-10-27

Informujemy naszych szanownych abonentów teraźniejszych i przyszłych że 07.10.2011 roku podpisaliśmy kolejną umowę na wspłfinansowanie ze środków funduszu POIG UE naszego nowego projektu "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu w gminach Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice, Wieliczka." pozwoli to zwiekszyć zasięg naszej sieci oraz jakość świadczonych usług.

2011-10-03

Nasz projekt "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu w gminach Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca" współfinansowany ze środków UE w ramach POIG rozwija się w najlepsze. Mieszkańcy Zdziesławic mogą już korzystać z szerokopasmowego internetu

2011-09-16

Zasięg naszej sieci powiększyć się o kolejną miejscowośćWięcławice Stare.Już teraz posiadamy największy zasięg bezprzewodowej sieci internetowej w gminach Zielonki, Iwanowice i Michałowice spośród wszystkich operatorów działających na tym terenie.
Dołącz do nas mamy wydajne, wysokiej jakości łącze, umiarkowane ceny, atrakcyjne promocje. Nasza dewiza to Nieograniczony Dostęp do Internetu

2011-08-08

Mieszkańcy Zagórzyc Dworskich i Domiarek w ostatnich dniach otrzymali możliwość dostępu do szerokopasmowego internetu. Wszystkie nasze nadajniki są budowane w ramach projektu"Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu w gminach Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca." a nasza firma jako jedyna w tym rejonie wspiera rozwój internetu na obszarach wiejskich w ramach POIG Innowacyjna gospodarka wspófinansowanego przez Unię Europejską z europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2011-08-01

Z przyjemnością informujemy, iż od sierpnia bezterminowo rozpoczynamy nocne przyspieszanie. Od dnia 1 sierpnia 2011r w godzinach nocnych (23:00 - 08:00) szybkość łącz klienckich zostaje podwojona.

Życzymy wysokich transferów.
Mann Net Sp. zo.o.

2011-07-07

W ramach projektu "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu w gminach Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca." w lipcu mieszkańcy kolejnych miejscowości otrzymali możliwość korzystania z internetu. Zwerana, Poskwitów i Zalesie to miejscowości objęte zasięgiem szerokopasmowego internetu.

2011-06-07

Realizacja projektu wspófinansowanego ze środków UE postępuje w szybkim tempie. Zbudowaliśmy już 21 nadajników w gminach Zielonki, Michałowice i Iwanowice. W ostatnich dniach możliwość dostępu do internetu otrzymali mieszkańcy południowej częci Michałowic

2011-05-06

Realizując projekt "Zapewnienie dostąpu do szerokopasmowego Internetu w gminach Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca." w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka dla 8 osi priorytetowej działanie 8.4 zbudowaliśmy już 19 nadajników bezprzewodowego szerokopasmowego internetu. W ostatnich dniach możliwość skorzystania z naszych usług otrzymali mieszkańcy Garlicy Duchownej i zachodniej części Michałowic

2011-04-12

W kwietniu zasięgiem naszej sieci pokryliśmy kolejne miejscowości. Teraz mieszkańcy Widomej i Przybysławic mogą serfować w sieci

2011-03-24

Tak jak grzyby po deszczu rosną nasze nadajniki. Powstały kolejne trzy bazy nadawczo-odbiorcze w miejscowościach: Narama, Maszków, Wola Zachariaszowska. Całość inwestycji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej. Już teraz możesz mieć internet w atrakcyjnej cenie, sprawdź naszą ofertę.

2011-03-11

Sprzyjająca aura pozwala nam kontynuować prace przy budowie nowych punktów dostępowych bezprzewodowego internetu. Właśnie powstały dwie kolejne stacje bazowe zwiększające zasięg naszej sieci. Od dziś mieszkańcy Garliczkii oraz Masłomiącej mają techniczna możliwość przyłączenia do internetu.

2011-02-21

Od 15 lutego zasięg naszej sieci powiększył sie o kolejną miejscowość - Górna Wieś w gminie Michalowice. Zbudowaliśmy w tej miejscowości kolejny nasz nadajnik w ramach projektu "Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu w gminach Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca." współfinansowanego ze środków Uni Europejskiej

2010-12-30

Nowy Rok 2011 przyniesie zmianę stawki podatku VAT i wyniesie ona 23%, wielu operatorów internetu podniesie swoje ceny. Firma Mann Net sp z o.o. ma dla swoich abonentów dobrą noworoczną nowinę nasze ceny nie ulegną zmianie, abonament pozostanie na poziomie roku 2010.

2010-12-28

Firma Mann Net w wyniku realizacji projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej na koniec 2010 roku poszerzyła zasięg swojej sieci internetowej o miejscowości znajdujące się w gminach Zielonki, Iwanowice i Michałowice : Brzozówka, Grębynice, Owczary, Damice, Żerkowice, Narama, Stary Krasieniec, Krasieniec Zakupny, Kozierów

2010-10-17

W dniu dzisiejszym zaczęła obowiązywać nowa atrakcyjna zarówno cenowo jak i prędkościowo oferta na dostęp do sieci internet, zarówno na rejon projektu jak i poza nim.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą w dziale Cennik

2010-09-10

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 07.09.2010r. nasza firma podpisała umowę o dofinansowanie w ramach projektu UE Innowacyjna Gospodarka na terenie gmin Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca.

Wdrażanie projektu rozpoczynamy wraz z nadchodzącym miesiącem, zasięg naszej sieci będzie aktualizowany na bieżąco w miarę postępu prac.

Jednocześnie informujemy, iż wkrótce wprowadzone zostaną do naszej oferty nowe atrakcyjne abonamenty promocyjne o maksymalnej przepustowości do 3,5Mbps.

2010-07-01

Mann Net Sp. z o.o. z przyjemnością informuje, iż udało nam się po bardzo długim czasie starań otrzymać dofinansowanie w ramach projektu 8.4 "Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie ostatniej mili".

Dofinansowanie dotyczy Gmin Zielonki, Michałowice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca.

2010-07-01

Informujemy o zmianie regulaminu dla nowo zawieranych umów od dnia. 01.07.2010 roku. Regulamin dostępny jest tutaj: Regulamin

2010-01-07

Od Nowego 2010 roku obniżamy koszt instalacji.

W chwili obecnej instalacja i uruchomienie urządzeń w technologii 5Ghz kosztuje zaledwie 299 zł z Vat przy umowie na czas nieokreślony lub 149zł przy umowie terminowej.

Szczegóły kosztów montażu dostępne są w cenniku

2009-05-07

Z przyjennością informujemy, iż od dnia 10 maja 2009 r. wprowadziliśmy nowy cennik promocyjny usług dostępowych teraz szybciej .

Detale można znaleźć tutaj: Cennik

2008-07-02

Szanowni Państwo,
informujemy, iż w dniu 01.07.2008r. nasza Firma przejęła zorganizowaną część przedsiębiorstwa Ceti s.c. składającą się z radiowej sieci bezprzewodowej w miejscowościach Zielonki, Marszowiec oraz dzielnicy Bronowice. Klienci podłączeni do sieci Ceti w ww. rejonach w razie problemów proszeni są o kontakt z naszą firmę, jednocześnie wszyscy z Państwa zostaną powiadomieni drogą pocztową.

pozdrawiamy MannNet Sp. zo.o.

2008-05-27

Drodzy Państwo,
pragniemy Państwa poinformować iż z dniem 03.05.2008r. firma MannNet+ s.c. stała się Mann Net Sp. z o.o. Jednocześnie, każdy z naszych Klientów otrzyma stosowną informację z wyczerpującymi wyjaśnieniami drogą pocztową.
W związku z zaistniałymi zmianami, uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na zmianę numeru rachunku bankowego.

2008-05-01

Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na Państwa zainteresowanie od maja br. udostępniamy mozliwość podłączenia stałego łącza drogą radiową w częstotliwości 5Ghz.
Dla naszych dotychczasowych Klientów umożliwiamy zmianę sposobu podłączenia na preferencyjnych warunkach.

Jednocześnie wprowadzamy nowy szybszy abonament 2Mbit.

2008-03-08

Informujemy Szanownych Klientów, iż zmianie uległy telefony kontaktowe.
Oto aktualne numery, pod którymi uzyskacie Państwo pomoc:
Kontakt Infolinia: 12 251 22 44 wew.1

2007-11-25

Przypominamy Klientom o działającym już Panelu Klienta, w którym możecie Państwo samodzielnie pobrać oraz wydrukować faktury Vat z całego okresu aż od momentu podpisania umowy. Macie Państwo tym samym wgląd zarówno w Wasze dane osobowe jak również w historię płatności. Każda faktura posiada opisany status płatności. W celu zalogowania do panelu należy wejść na adres: http://klient.mannet.pl oraz zalogować się jako Użytkownika podając swoje Nazwisko (pisane z polskimi literami) zaś jako hasło Państwa numer Pesel. Klientow korzystających z usługi VoIP zapraszamy do Panelu Telefonów pod adres http://telefony.mannet.pl

2007-11-24

Witamy na naszej nowej stronie internetowej, mamy nadzieję że spotka się ona z Państwa przychylnością. Dołożyliśmy wszelkich starań aby spełniła Państwa oczekiwania. W miarę upływu czasu, strona ulegnie modyfikacji , szczególnie pod kątem infromacyjnym.

2007-04-02

Od maja przyspieszamy ! Z przyjemnością informujemy , iż każdy z naszych klientów z umową zawartą przed 28-03-2007 otrzyma w ramach swojego abonamentu dodatkową przepustowość.

2007-04-02

W związku z modernizacją naszej sieci, oraz nawiązaniem współpracy z jednym z największych Operatorów GTS Energis uprzejmie informujemy iz w dniu jutrzejszym tj. 03.04.2007r. 27.01.2007 w godzinach ok. 10 - 16 nastąpią przerwy w dostępie do internetu

2007-01-26

W związku z modernizacją naszej sieci, uprzejmie informujemy ią w dniu 27.01.2007 w godzinach południowych oraz popołudniowych mogą nastąpić chwilowe przerwy w dostępie do internetu. Z utrudnienia najmocniej przepraszamy.

2007-01-18

Z informacji podanych przez Zakład Energetyczny w związku z nadchodzącym bardzo mocnym wiatrem w najbliższych dniach mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu w okolicach Kokotowa, Śedziejowic, Czarnochowic oraz Węgrzc Wielkich. Prosimy o wyrozumiałość

2007-01-03

Link dosyłowy z Kolornet sp.zoo , jednym z najwiekszych dostawców łącz w Krakowie został pomyślnie ustanowiony.

2006-12-15

Nawiązano współpracą z siecią ProFuturo gwarantującą nieprzerwane dostawy łącz do naszych węzłów.

2006-11-15

Podpisano umowę o współpracy w zakresie Świadczenie usług przesyłu danych z Ceti s.c.